درباره نیرو رسان

درباره شرکت مهندسی و ساخت توان افروز نیرورسان ژیر

امروزه و با پیشرفت تکنولوژی در زمینه های مختلف علی الخصوص در صنعت مهندسی برق، نتیجه ارزش افزوده خدمات مهندسی و نیاز به برآوردهای اولیه اهمیت دو چندان می یابد. شرکت مهندسی و ساخت توان افروز نیرورسان ژیر به عنوان طراح در پروژه های عمرانی، صنعتی، نیروگاهی، پالایشگاهی و... با پشتوانه دانش فنی مدیران و کارشناسان مجرب خود، خدمات فنی و مهندسی را با توجه به نیازهای روز صنعت برق و مطابق با استاندارد های بین المللی ضمن رعایت الزامات داخلی و با استفاده از نرم افزارهای تخصصی ارائه می دهند.
این شرکت مفتخر است بعنوان پل ارتباطی میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان تجهیزات، در شاخه های مختلف صنعت مهندسی برق نقش سازنده خود را بعنوان تامین کننده ایفا کند. در همین راستا تعامل با تولید کنندگان داخلی بعنوان اولویت در نظر گرفته شده است. واحد بازرگانی متشکل از کارشناسان خبره در زمینه شناسایی تامین کنندگان داخلی و خارجی آشنا به مقررات تجارت بین المللی، اعتبار اسنادی، گمرک و امور بانکی با شناخت کامل استانداردهای مربوطه ضمن تعامل سازنده با تولیدکنندگان تجهیزات مورد نیاز را در اسرع وقت و با قیمت بهینه تامین و اقدام به تست، حمل و تحویل آنها به کارفرما و یا سایت های کارگاهی مطابق درخواست کارفرمایان محترم می نماید. سیاست شرکت در خصوص تهیه اقلام بر مبنای تاییدیه ها و استانداردهای مرتبط و معتبر در زمینه صنعت مهندسی برق شکل می گیرد. 
با توجه به شرایط اقتصادی کشورهای در حال توسعه و بحران های مالی در این کشورها امکان تامین سرمایه موردنیاز برای اجرای پروژه های بزرگ به راحتی فراهم نمی شود. بنابراین انتخاب روش تامین مالی مناسب در مورد پروژه ها مساله مهمی است. در بسیاری از پروژه ها به دلیل مسائلی مانند حجم بالای سرمایه مورد نیاز، حساسیت بالای پروژه از نظر مسائل سیاسی، اقتصادی و امنیتی، عدم تمایل حضور خارجیان و سرمایه گذاری آنها مسئله تامین مالی مورد توجه مسئولان مربوطه قرار می گیرد. شرکت نیرورسان آمادگی تامین مالی و همکاری با سازمان های دولتی و خصوصی در پروژه های مختلف صنعتی، نیروگاهی، پالایشگاهی، عمرانی و... را از طریق انواع روش های مختلف جهت توسعه و پیشبرد اهداف ملی را دارد. 

 

تعهد و ارایه خدمات فنی مطابق با استانداردهای روز دنیا منجر شد تا تیم نیرو رسان تصمیم به ایجاد یک بستر قابل اطمینان برای صنعت ایران در زمینه ارتینگ و حفاظت صاعقه بگیرد.

لذا امروزه با اتکا به خداوند متعال در پروژه های مربوط به صنعت ارتینگ، حفاظت صاعقه و شیلدینگ آماده مشاوره رایگان و خدمت رسانی در حوزه ارتینگ، حفاظت صاعقه و شیلدینگ به همکاران گرامی هستیم.